بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت
  1. خانه
  2. کتاب
  3. تاریخ (14)
  4. خاطرات، زندگینامه و سفرنامه (4-14)
  5. محمد؛ مسیح کردستان: زندگی نامه شهید محمد بروجردی

محمد؛ مسیح کردستان: زندگی نامه شهید محمد بروجردی

ناشر : روایت فتح

نویسنده : نصرت الله محمودزاده

سال نشر : 1395

تعداد صفحات : 800

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 9952 10003022
63,000 59,850 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«محمد، مسیح کردستان» به صورت زندگینامه داستانی درباره شهید محمد بروجردی نوشته شده است. وی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی بود که توانست با حُسن برخورد و ابتکار عمل هایی که داشت، کنترل منطقه کردستان را به ایران باز گرداند. از این رو، وی را مسیح کردستان می نامند.

فرماندهان شهیدی چون صیاد شیرازی، متوسلیان، همت، ناصر کاظمی و کاوه برخی از چهره های شاخصی هستند که از آنها در کتاب «محمد، مسیح کردستان» سخن رفته است.

در پشت جلد کتاب می خوانیم:
از میان قریب به ده هزار عنوان کتاب منتشر شده در حوزۀ دفاع مقدس، شاید به سختی بتوان صد عنوان اثر پیدا کرد که هم از نظر فرم و نگارش کم عیب و نقص باشد و هم از نظر محتوا، قابل اعتنا قلمداد شود. متأسفانه اغلب این آثار، یادر بخش دولتی تولید شده اند یا در بنگاه های انتشاراتیه مورد حمایت نهادهای فرهنگی و هنری، به بازار نشر روانه شده اند.

در این میان، تعداد بسیار اندکی نیز، کار ارزشمند وجود دارد که علاوه بر نگارش خوب، از تحقیقات جامعی برای جمع آوری اطلاعات اولیه برای نگارش بهره برده اند. اما این آثار اندک نیز، در لابه لای انبوه آثار ضعیف، کم شده اند و علاوه بر اینکه، خوب و درست معرفی نشده اند، از تجدید چاپ به موقع هم بی نصیب بوده اند و از این نظر، سخت مورد بی مهری قرار گرفته اند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

صادق رامندی نسب

سلام لطفا جلد دوم مسیح کردستان را مجزا هم چاپ کنید

31 تیر 1396

محصولات مرتبط
اخبار مرتبط