loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

بررسی مبادلات تجاری میان کشورهای مسلمان و ارائه راهکارهایی جهت توسعه آن

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99686 10003022
60,000 54,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

جهان جدید روابط کشورها را در ساحت‌های مختلف از جمله در ساحت اقتصادی و تجاری چنان ضروری و تنگاتنگ کرده است که می‌توان ادعا کرد زیست و رشد هر کشوری به سطح زندگی و رشد و توسعه دیگر کشورها گره خورده است.

جهان اسلام در دنیای جدید این ظرفیت را دارد که در کنار تعامل تجاری با دیگر کشورها با تمرکز بر همگرایی تجاری میان کشورهای مسلمان و تعریف ساختار اقتصادی و تجاری متناسب با هویت خود، تبدیل به قطبی شود که در تجارت بین‌الملل نقش اساسی ایفا کند.

در این کتاب تلاش شده است با واکاوی مفاهیم و نظریه‌های مطرح در این ساحت و با تکیه بر شرایط بالقوه و استفاده از آمار تجارت بالفعل میان کشورهای مسلمان، چارچوبی کاربردی جهت بهینه‌سازی روابط تجاری میان این کشورها استخراج و تحلیل جامعی از نحوه بهره‌گیری مثبت از افزایش تجارت ارائه گردد.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما