loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

امام خمینی (ره) احیاگر ارزش‌ های اسلامی

ناشر موسسه چاپ و نشر عروج

نویسنده الهام خاضعی نیا

سال نشر : 1400

تعداد صفحات : 40

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 99964 10003022
49,000 44,100 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

فرهنگ، تمدن و حیات انسان بیش از هر چیز مدیون حضور فداکاری و فرزانگانی است که با اندیشه و عمل خویش، همچون مشعلی فروزان فراروی جامعه قرار گرفته‌اند. بی شک یکی از این فرزانگان که درخشندگی منحصر به فردی داشت، امام خمینی (س)، رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران است. پس لازم است برای شناخت بیشتر این مرد فرزانه و استفاده از گفتار و اخلاق و رفتار ایشان، هر چه بیشتر مطالعه شود.

در این راستا به کتاب‌ها و مجلات تخصصی در زمینه شناخت امام خمینی (س) رجوع شده که همه آنها به گونه‌ای زندگی ایشان را مورد مطالعه و بررسی قرار داده‌اند. با این تحقیق روشن شد که شخصیت امام خمینی (س) دارای برجستگی خاصی است که به واسطه آن، موجبات رشد و تعالی ایشان را در ابعاد مختلف فراهم کرده است.

این کتاب در چهار فصل به معرفی بخشی از شخصیت امام خمینی (س) پرداخته است: فصل اول: کلیات و مفاهیم، فصل دوم: بررسی شخصیت امام خمینی (س)، فصل سوم: سیره امام خمینی (س) در احیای ارزش، فصل چهارم: بهره‌گیری از راهکارهای امام (س) در حفظ شعائر اسلامی.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما