بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

نمایش و نقد «بی سرو سیمین» در سرای اهل قلم

سرای اهل قلم در بیستمین روز دی ماه میزبان نشست نمایش فیلم و نقد و بررسی فیلم و کتاب «بی سرو سیمین» می شود.

17 1393

کتاب «بی سرو سیمین» به مناسبت روز قلم در تیرماه سال 1391 در منزل سیمین دانشور به همراه فیلمی 30 دقیقه ای که اختصاص به گفت وگوی اساتید و اهل هنر درباره سیمین دانشور داشت رونمایی شد.
سرای اهل قلم خانه کتاب نیز در نشست خود قرار است فیلم مستند 90 دقیقه ای با همین عنوان که حاصل تلاش سید جواد میرهاشمی درباره سیمین دانشور است را به همراه نقد کتاب «بی سرو سیمین» به نمایش بگذارد.
در این فیلم 90 دقیقه ای با چهره هایی همچون محمود دولت آبادی، سیمین بهبهانی، رضا براهنی، جواد مجابی، محمدعلی سپانلو، علی دهباشی، فرخنده آقایی، پوران فرخ زاد و خانواده آل احمد و دانشور درباره نقد و بررسی آثار سیمین دانشور گفت وگو شده است.
نمایش فیلم و نقد و بررسی کتاب «بی سرو سیمین» روز شنبه 20 دی ماه با حضور محمد بقایی و سید جواد میرهاشمی و جمشید کیانفر از ساعت 15 تا 18 در سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، سرای اهل قلم برگزار خواهد شد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط