بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

آغاز ثبت نام بن کارت های دانشجویی نمایشگاه کتاب با یک ساعت تاخیر

ثبت نام بن کارت های دانشجویی نمایشگاه بیست و هشتم کتاب تهران قرار بود از ساعت 14 امروز 29 فروردین آغاز شود اما بنا به آماده سازی سرور اعلام شد ثبت نام با یک ساعت تاخیر انجام می شود.

یکشنبه 30 فروردین 1394

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرده بود دانشجویان از ساعت 14 امروز 29 فروردین ماه می توانند برای ثبت نام بن کارت های دانشجویی اقدام کنند اما سایت ثبت نام با مشکلاتی همراه شد.

نیکنام حسین پور در ادامه در پاسخ به اینکه سایت ثبت نام اختصاص یافته با مشکلاتی همراه است و دانشجویان برای ثبت نام گلایه دارند، ابراز داشت: به دلیل آماده سازی سرور اختصاص یافته، ثبت نام دانشجویان با یک ساعت تاخیر و از ساعت 15 آغاز می شود.

بر اساس این گزارش، دانشجویان سراسر کشور می توانند با مراجعه به وبسایت http://bon.tibf.ir نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام اقدام کنند.

با هماهنگی های انجام شده اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال برای دانشجویان و طلاب در نظر گرفته شده که نسبت به سال گذشته 30 میلیارد ریال افزایش داشته است.

دانشجویان و طلاب فرصت دارند تا تاریخ 5 اردیبهشت ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. از روز 13 اردیبهشت به مدت دو روز دانشجویان می توانند با در دست داشتن کارت دانشجویی و یا ملی به شعب بانک صادرات مراجعه کرده و بن کارت خود را تحویل بگیرند.

مدیر کمیته رفاهی و هماهنگی نهادهای همکار بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به دانشجویان توصیه کرد نزدیک ترین شعبه را برای بن کارت نمایشگاه کتاب انتخاب کنند.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ 16 تا 26 اردیبهشت ماه 1394 در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می شود.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط