بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جایزه جلال برگزیدگان خود را شناخت

انتشارات مرتبط : عصر داستان

نویسندگان مرتبط : رضا امیرخانی | محمدعلی گودینی

برگزیدگان دهمین دوره جایزه جلال در مراسمی با حضور وزیر ارشاد تجلیل شدند.

شنبه 16 دی 1396

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری تسنیم، اختتامیه دهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد عصر امروز، 16 دی ماه، با حضور جمعی از اهالی فرهنگ در تالار وحدت در حال برگزاری است.

قرار است در این مراسم از برگزیدگان در بخش های مختلف تجلیل شود. بنا بر اعلام نظر هیئت داوران، تقدیرشدگان بخش ویژه این دوره جایزه به این شرح است:

«سایه اژدها» اثر محمدعلی گودینی
مجموعه سرگذشت نامه کارآفرینان بزرگ ایرانی نوشته رضا یادگاری و مهشید صناعی فر
«پنجره ای به گذشته» خاطرات علاالدین میرمحمدصادقی
«برج سکوت» اثر حمیدرضا منایی
«میر نامیرا»، زمانه و کارنامه استاد عالی نصب
«شازده حمام» اثر محمدحسین پاپلی یزدی
«نفحات نفت» اثر رضا امیرخانی

همچنین در ادامه این مراسم، از «بلاغت از آتن تا مدینه» اثر داود عمارتی مقدم و «درآمدی بر تحلیل انتقادی گفتمان روایی» نوشته حسین صافی در بخش نقد ادبی تقدیر شدند.

«آنک پاریس» اثر میرجلال الدین کزازی و «سفر» نوشته محمدرضا توکلی در بخش مستندنگاری شایسته تقدیر شناخته شدند. هیئت داوران در بخش داستان کوتاه، ضمن تجلیل از داریوش احمدی، اثر «اسم شوهر من تهران است» نوشته زهره شعبانی را شایسته تقدیر اعلام کردند.

همچنین بنا بر اعلام هیئت داوران دو اثر «بی کتابی» اثر محمدرضا شرفی خبوشان و «این خیابان سرعت گیر ندارد» نوشته مریم جهانی به صورت مشترک در بخش داستان بلند و رمان به عنوان برگزیده اعلام شدند.

به تقدیرشدگان این دوره جایزه، لوح تقدیر، نشان جایزه و 10 سکه بهار آزادی اهدا شد. همچنین به برگزیدگان نیز لوح تقدیر، نشان جایزه و 30 سکه به صورت مشترک اهدا شد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط