بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

ثبت نام 90 هزار دانشجو برای دریافت بن کارت نمایشگاه کتاب/ استقبال از کارت ملی هوشمند

قائم مقام نمایشگاه کتاب از ثبت نام 89 هزار و 862 دانشجو و طلبه برای دریافت بن کارت نمایشگاه کتاب خبر داد.

دوشنبه 3 اردیبهشت 1397

امیر مسعود شهرام نیا قائم مقام نمایشگاه کتاب در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، درباره آخرین آمار ثبت نام بن کارت نمایشگاه کتاب اظهار داشت:تا به امروز 89 هزار و 862 نفر از طلاب و دانشجویان برای دریافت بن کارت ثبت نام داشتند.

وی گفت: 23 هزار و 486 نفر گزینه کارت ملی هوشمند را انتخاب کرده، 2 هزار و 792 نفر گزینه فناوری NFC را برگزیدند و 63 هزار و 584 نفر تقاضای کارت فیزیکی نمایشگاه را داشتند.

قائم مقام نمایشگاه کتاب تصریح کرد: سهمیه کل دانشجویان و طلاب 200 هزار نفر است و سهمیه هیات علمی و اساتید برای این دوره از نمایشگاه 2 هزار نفر در نظر گرفته شده است. این میزان سهمیه به دلیل توزیع عادلانه بوده است و بر این مبنا استان ها سهمیه بندی شدند تا براساس پراکندگی جمعیت دانشجویی در هر استان سهمیه به آنها تعلق گیرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه هیات علمی دانشگاه ها نیز ثبت نام خوبی داشتند، گفت: در این بخش 350 نفر ثبت نام کردند که از این میزان 109 نفر تقاضای کارت ملی هوشمند، 18 نفر گزینه فناوری NFC و 223 نفر گزینه بن کارت فیزیکی را انتخاب کردند.

شهرام نیا در پایان با بیان اینکه توزیع بن کارت های فیزیکی از 8 اردیبهشت در تمام شعب بانک شهر آغاز خواهد شد گفت: ثبت نام دانشجویان و طلاب تا روز چهارشنبه تمدید شده است اما از متقاضیان تقاضا داریم ثبت نام خود را به ساعت های پایانی موکول نکنند ، دانشجویان و طلابی که نحوه ثبت نام آن ها دریافت کارت فیزیکی بوده است، می توانند از تاریخ 8 اردیبهشت ماه با در دست داشتن کارت ملی با مراجعه به شعب بانک شهر نسبت به دریافت بن کارت های خرید کتاب خود اقدام کنند..

گفتنی است، سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط