بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

جدیدترین رمان آراز بارسقیان منتشر شد

انتشارات مرتبط : اسم

نویسندگان مرتبط : آراز بارسقیان

نشر اسم رمان «سه شنبه» نوشته آراز بارسقیان را منتشر کرد.

14 1397

به گزارش پاتوق کتاب فردا به نقل از خبرگزاری فارس، آراز بارسقیان، نویسنده و مترجم بیش از ده رمان و نمایش نامه و برنده جایزه کتاب سال ۱۳۹۲ در بخش تئاتر، بعد از گذشت ۵ سال از رمان قبلی خود «دوشنبه»، «سه شنبه» را با سبکی متفاوت نوشته است.

سه شنبه در جریان سفر شخصیت اصلی داستان به شهرهای اصفهان، شیراز، اهواز، آبادان و بوشهر روایت می شود و به گفته نویسنده اش تجربه شهر و سفر در کنار هم قرار گرفته اند.

پیش از این، رمان پل که حاصل نویسندگی مشترک آراز بارسقیان و غلامحسین دولت آبادی است، توسط نشر اسم در پاییز ۹۷ منتشر شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

نشر اسم فعالیت خود را از سه سال پیش آغاز و در این مدت حدود ۳۰ عنوان کتاب وارد بازار نشر کرده است. جدیدترین کتاب این انتشارات با عنوان سه شنبه، از روز یکشنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۷ در کتاب فروشی های سراسر کشور در دسترس علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی قرار می گیرد.

کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط
محصولات مرتبط