بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

موسسه فرهنگی هنری قدر ولایت

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت از ابتدای سال 1372 و در پی هشدارهای مکرر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر وجود تهاجم گستردة فرهنگی علیه انقلاب اسلامی و باورهای اسلام ناب، تأسیس گردید تا با حضور در عرصة فرهنگی، به اندازة توان خود، در گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی و پیام آن و نیز در افشای ترفندهای فرهنگی دشمنان و عوامل آنان، بکوشد و وظیفة خود را انجام دهد.

این مؤسسه موفق شده است در زمینة تبیین و نشر رهنمودها و اندیشة حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی، و رهبر معظم انقلاب اسلامی، خلف صالح امام خمینی (ره)، قدمهایی بردارد و همچنین نسبت به بررسی، پژوهش، تدوین و نشر موضوع هایی که مورد اشاره و مطالبة آنان بوده است اقدام نماید. تاریخ معاصر ایران و مسائل و جریانات روز، از جمله مطالبات رهبری بوده اند که مؤسسه با اهتمام ویژه ای آنها را دنبال کرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در سه گروه سنّی: کودکان، نوجوان، جوانان و عموم به نشر نتایج بررسیها و پژوهشهای خود اقدام کرده است.

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت، در سال 1388، در سی امین سال پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان ناشر برگزیده در نشر فرهنگ انقلاب در سی سال انقلاب اسلامی برگزیده شد و در سال 1389 ناشر برگزیدة بیست وسومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گردید. این مؤسسه همچنین در همین سال به عنوان ناشر برگزیدة سیزدهمین جشنوارة انتخاب کتاب دوسالانة دفاع مقدس شناخته شده و مورد تجلیل قرار گرفت.
  • تاریخ ثبت اطلاعات
    یکشنبه 4 مرداد 1388
  • شناسه
    3970
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
اخبار مرتبط